שקרים שאנחנו מספרים לעצמנו

רק על עצמי לשקר ידעתי

בואו נודה בעובדה: כולנו משקרים מדי פעם, בין אם מדובר בשקר לבן ("וואו… בחיים לא טעמתי כזאת פשטידה משגעת!"), בשקר המכוון להציל אותנו מעונש, כעס או תגובה שלילית ("בחיי שזאת פעם ראשונה שאני עוברת את ה-90 קמ"ש") או בשקר שפשוט הופך את החיים לקלים יותר ("אם אמא שלי מתקשרת, תגיד שאני ישנה").

שקרים אלו, בדומה לשקרים המכוונים להסתרת התנהגויות בעייתיות או מביישות, מובנים לנו: הרווח הנלווה להם ברור, ובדרך כלל הם אינם מותחים באופן מוגזם את גבולות המוסר שלנו. אך מה לגבי המקרים בהם אנו משקרים לעצמנו? מדוע אנו נוטים לשקר לעצמנו ומהו המחיר שאנחנו משלמים?

אנחנו מרמים את עצמנו הרבה יותר ממה שנדמה לנו. ההונאה העצמית הזאת סייעה לנו לשרוד ולהתפתח, ובאותה מידה מנעה מאיתנו לעשות פעולות כדי לקדם אותנו בחיים.

דברי איתי: 02-5836249

על מה נדבר בהרצאה?

בהרצאה של שעתיים מבית פוש אפ לחיים -השיטה למימוש חוכמת נשים, נבין למה אנחנו משקרים לעצמנו, איך מזהים אמונות שמגבילות ועוצרות אותנו בדרך להצלחה.

נסכם ביחד שהשקרים הם אמצעים ההכרחיים לשרוד את החיים ונזהה את השקרים שלנו לעצמנו שלמעשה רק פוגעים בנו ומעכבים אותנו מלהתקדם בחיים.

להרשמה ותשלום:

מי אני?

ירדנה ויאטר

מאמנת, מנחת סדנאות ומדריכת מאמנים

מי אני? ירדנה ויאטר נשואה + 3 בעברי עובדת מדינה במשך 23 שנה. מנכ"ל ומייסדת שיטת Push Up לחיים – השיטה למימוש חכמת נשים.
אני מאמינה-"האדם הוא המעט ממה שנולד עימו והרבה ממה שהוא עושה" [אלכסנדר גרהם בל]
 אהבת אדם והרצון להיות שותפה לעשיית שינוי בחיי האישיים ובחיי אחרים הובילו אותי לתחום האימון האישי ואל עולם התפתחות האישית. האימון עבורי הוא דרך חיים המעניקה לחיי משמעות נוספת, ואני עושה זאת באהבה רבה.
בהכשרתי: קורס אימון אישי וזכיינות בחברת תות תקשורת ותוצאות, מאמנת בכירה מטעם לשכת המאמנים.
התמחות  בתחומים- אימון זוגי, אימון זוגי כלכלי, אימון בני נוער, אימון להפרעות אכילה והנחיית קבוצות.

כיום עוסקת באימון אישי פרטני, הנחיית קבוצות נשים והנחיית מאמנים.

מתי זה קורה?

06/05/19 יום ב' 20:00 - 22:00

כמה זה עולה?

79 ש"ח לכרטיס

לאן להגיע?

רח' השחם 6/1
מעלה אדומים
אצל משפחת חלוואי

הירשמי עכשיו

"הרצאה מרתקת, סוחפת, מעוררת מחשבות, משלבת חוש הומור ואנרגיה חיובית שחיברה את כל הקהל שהשתתף בה...
באופן טבעי ומלא ביטחון, סיפרה ירדנה על השקרים שניהלו אותה במשך שנים.
פשוט שמה את זה על השולחן, ללא מחסומים, בדרך אותנטית ומרגשת. הדבר עורר הזדהות ומחשבות בקרב הקהל. ירדנה איפשרה לשתף במהלך ההרצאה ונתנה ביטחון לקהל להתבונן לתוך עצמם ולהגיע למחשבות ותובנות שהיו חבויות עמוק עמוק בתוך כל אחד מהנוכחים"
דנה טל
לקוחה ממליצה
"אחד השקרים הכי גדולים היו שאין זמן להגיע להרצאת השקרים שלך ....😜 לבסוף זה קרה ואני שמחה על כך.
בזמן שהקשבתי לך עברו לי המון מחשבות בראש כיצד החיים שלי היו נראים אילו הייתי חושבת כך... או מחליטה כך... או משנה כך... עשית לי סדר ענק והצלחתי להבין שהחיים עוברים על פנינו ללא מחשבה מעמיקה לכל החלטה. חשיבה, עקרונות, רגשות, חיוכים, מבטים, הכל קשור באמת שלנו. הצלחת להוציא ממני את כל ההתלבטויות וגרמת לי לחשוב אחרת על חיי.🤔 הכנסת את ה *אמת* תוך כדי לחיצה קטנה ועדינה שלך. "
נחמה דאר
לקוחה ממליצה

ליווי שיווקי וקריאיטיב הדר גרינברג ֻ |  עיצוב ובנייה Omega360